Metamorfoza małej kuchni za niecałe 660 zł

Przy planowaniu remontu małe przestrzenie są największym wyzwaniem. Należy pamiętać nie tylko o wizualnym aspekcie zmiany, ale również o funkcjonalności pomieszczenia. Nie martw się – przy odpowiednim przygotowaniu ta zmiana nie musi być ani kosztowna, ani czasochłonna.

Czytaj więcej

Cegła we wnętrzu

Ceglana ściana to jeden z najgorętszych trendów we wnętrzach. Dodaje przestrzeni ciekawego wyglądu i staje się ozdobą całego pomieszczenia. A co ważne, pasuje do każdego stylu. Cegła idealnie …

Czytaj więcej

Jak szybko wyremontować łazienkę?

Planujesz remont łazienki, ale obawiasz się kosztów? Nie martw się – z Motivo szybko i łatwo odmienisz swoją łazienkę. Wybierz odpowiedni wzór oraz dopasowane dodatki …

Czytaj więcej

Metamorfoza przedpokoju w bloku za niecałe 900 zł

Wysokobudżetowe remonty to nic trudnego. Wystarczy mieć pieniądze i dobrą ekipę. My chcemy pokazać, jak można zrobić coś efektownego, niewielkim nakładem.

Zobacz jak przy pomocy ściany Motivo i dodatków odmieniliśmy oblicze blokowego przedpokoju.

Czytaj więcej

Poznaj kolekcje ściany dekoracyjnej Motivo. Kolekcja Modern.

Lubisz być na czasie? Kolekcja Modern powstała właśnie, z myślą o Tobie. Połączenie stonowanych kolorów i śmiałych faktur pozwoli Ci uzyskać modny efekt.

Czytaj więcej

Poznaj kolekcje ściany dekoracyjnej Motivo. Kolekcja Fun

Potrzebujesz swobody ekspresji? Swoją przestrzenią możesz wyrazić siebie! Dlatego stworzyliśmy kolekcję Fun – oryginalną, zróżnicowaną, pełną mocnych akcentów i odważnej kolorystyki. Wyraź siebie!

Czytaj więcej

Przemiana pokoju dziewczynki za niespełna 990 zł

Dobry pomysł i przemyślany dobór produktów – tak niewiele potrzebujesz, żeby nadać wnętrzu dorastającego dziecka nowego charakteru. Nam wystarczył jeden weekend, żeby dokonać metamorfozy, której głównym bohaterem jest ściana Motivo Painted Flaming. Imponujący efekt wzmocniły odpowiednio dobrane dodatki, przemalowana komoda …

Czytaj więcej

Poznaj kolekcje ściany dekoracyjnej Motivo. Kolekcja Classic.

Jeżeli cenisz wygodną elegancję i ponadczasowe wzornictwo, oto kolekcja stworzona dla Ciebie. Klasyczna paleta kolorów i faktur pozwoli Ci zaaranżować wnętrze nie tylko stylowe, ale i harmonijne. 

Czytaj więcej