Calacatta Snow
Panele ścienne SPC

30x60 I 60x120 cm

Ponadczasowy wzór Calacatty w białym odcieniu o matowej powierzchni stanowi  idealne połączenie aranżacyjne. Matowe wzory cieszą się coraz większą popularnością i mają szersze możliwości wykorzystania niż ich odpowiedniki w połysku. Dekor Calacatta Snow doskonale odnajdzie się w aranżacjach wnętrz bazujących na neutralnej kolorystyce, w której dużą rolę odgrywają naturalne dodatki.

Panele ścienne SPC – wnętrze z nowym charakterem

Panele ścienne SPC – wnętrze z nowym charakterem

Remontując lub urządzając mieszkanie poszukujemy produktów, które będą nie tylko piękne i wyjątkowe, ale również trwałe, wytrzymałe i łatwe w montażu. Coraz częściej chcemy cieszyć się efektem zmian zaraz po zakończonej pracy. Wodoodporne panele ścienne SPC zostały stworzone z myślą o szybkiej metamorfozie każdego wnętrza bez zbędnego bałaganu. Są gwarancją oszczędności czasu i pieniędzy, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej jakości materiałów.

Wybierz inny kolor

Calacatta White Calacatta White

Calacatta White

Czytaj więcej
Calacatta Black Calacatta Black

Calacatta Black

Czytaj więcej
Dark Stone Dark Stone

Dark Stone

Czytaj więcej

Zobacz katalog paneli ściennych SPC

Panele ścienne SPC to w 100% wodoodporny i bezpieczny dla zdrowia produkt. Idealnie nadaje się do łazienek, kuchni, pozostałych wnętrz mieszkalnych, jak również przestrzeni o charakterze komercyjnym. 

Pobierz
Zobacz katalog paneli ściennych SPC