Zobacz, jakie to proste!

Samodzielny remont? To możliwe! Produkty Vilo możesz zamontować samemu lub przy pomocy bliskich.. Sprawdź poniższe filmy, w których znajdziesz instrukcje, jak zamontować poszczególne produkty. Przekonaj się, jak łatwo i szybko możesz zmienić swoje wnętrze.

Panele tapicerowane

Doceń szybki i samodzielny montaż paneli. Wystarczy przykleić je bezpośrednio do ściany. Zajmie Ci to niewiele czasu, a po zamontowaniu paneli unikniesz wielkiego sprzątania. Ciesz się nową ścianą od razu po montażu!

Odtwórz film

Listwa przypodłogowa Linela

Listwy Linela przykleja się bezpośrednio do ściany – wystarczy nałożyć klej zgodnie z instrukcją montażu, docisnąć listwę do ściany i gotowe!

Odtwórz film

Parapet wewnętrzny

Samodzielne wykończenie okna? To możliwe! Pożądany efekt uzyskasz bardzo szybko. To naprawdę łatwe!

Odtwórz film

Panele podłogowe

Przy montażu paneli podłogowych Vilo możesz skorzystać z usług profesjonalnych ekip montażowych lub zrobić to samodzielnie. Pamiętaj jednak o tym, aby zapoznać się z instrukcją producenta załączoną do produktu. Postępuj dokładnie według wskazówek.

Odtwórz film

Listwy przypodłogowe

Wybrałeś listwy idealnie dopasowane do Twojej podłogi – teraz czas na ich montaż. Efekt uzyskasz szybko, to naprawdę łatwe.

Odtwórz film

Drzwi wewnętrzne

Czas na montaż drzwi! Możesz skorzystać z usług profesjonalnych ekip montażowych lub zrobić to samodzielnie. Pamiętaj jednak o tym, aby zapoznać się z instrukcją producenta załączoną do produktu. Postępuj dokładnie według wskazówek.

Odtwórz film

Ściana dekoracyjna Motivo

Wybrałeś ścianę dekoracyjną Motivo? Teraz wystarczy ją zamontować. Możesz to zrobić klejąc panele bezpośrednio do ściany. To naprawdę łatwe! Jak myślisz, ile zajmuje zamontowanie paneli na jednej ścianie? Zobacz film i sprawdź.

Odtwórz film