Drewniana ściana we wnętrzu

Drewno to materiał, który nadaje wnętrzu ponadczasowy i szlachetny charakter. Akcenty drewniane sprawdzają się we wszystkich domowych przestrzeniach – w salonie, sypialni, kuchni, a nawet w łazience. Odpowiednio dobrane nadadzą pomieszczeniu ciepła i przytulności. A co najważniejsze, drewno jest bardzo uniwersalne…

Czytaj więcej

Metamorfoza małej kuchni za około 700 zł

Przy planowaniu remontu małe przestrzenie są największym wyzwaniem. Należy pamiętać nie tylko o wizualnym aspekcie zmiany, ale również o funkcjonalności pomieszczenia. Nie martw się – przy odpowiednim przygotowaniu ta zmiana nie musi być ani kosztowna, ani czasochłonna.

Czytaj więcej

Jak odnowić parapet wewnętrzny?

Zalania wodą, nieusuwalne zabrudzenia czy głębokie zarysowania parapetu? Z Vilo to nie problem! Dzięki nakładce parapetowej w łatwy i szybki sposób odnowisz swój parapet. Wystarczy tylko jedno popołudnie!

Czytaj więcej

5 porad, jak niedrogo wykończyć mieszkanie

Planujesz remont mieszkania, ale przeraża cię koszt tej zmiany? Jest kilka sposobów, żeby nie nadszarpnąć domowego budżetu, a jednocześnie uzyskać niesamowity i świeży efekt.

Czytaj więcej

Cegła we wnętrzu

Ceglana ściana to jeden z najgorętszych trendów we wnętrzach. Dodaje przestrzeni ciekawego wyglądu i staje się ozdobą całego pomieszczenia. A co ważne, pasuje do każdego stylu. Cegła idealnie …

Czytaj więcej

Jak szybko wyremontować łazienkę?

Planujesz remont łazienki, ale martwisz się o koszty? Nie martw się – użyj Motivo, aby szybko i łatwo przekształcić swoją łazienkę. Wybierz upragniony wzór i pasujące akcesoria …

Czytaj więcej

Metamorfoza przedpokoju w bloku za 960 zł

Wysokobudżetowe remonty to nic trudnego. Wystarczy mieć pieniądze i dobrą ekipę. My chcemy pokazać, jak można zrobić coś efektownego, niewielkim nakładem. Zobacz jak przy pomocy ściany Motivo i dodatków odmieniliśmy oblicze blokowego przedpokoju. 

Czytaj więcej

Poznaj kolekcje ściany dekoracyjnej Motivo. Kolekcja Modern.

Lubisz być na czasie? Kolekcja Modern powstała właśnie z myślą o Tobie. Połączenie stonowanych kolorów i śmiałych faktur pozwoli Ci uzyskać modny efekt.

Czytaj więcej

Poznaj kolekcje ściany dekoracyjnej Motivo. Kolekcja Fun

Potrzebujesz swobody ekspresji? Swoją przestrzenią możesz wyrazić siebie! Dlatego stworzyliśmy kolekcję Fun – oryginalną, zróżnicowaną, pełną mocnych akcentów i odważnej kolorystyki. Wyraź siebie!

Czytaj więcej

Przemiana pokoju dziewczynki za 990 zł

Dobry pomysł i przemyślany dobór produktów – tak niewiele potrzebujesz, żeby nadać wnętrzu dorastającego dziecka nowego charakteru. Nam wystarczył jeden weekend, żeby dokonać metamorfozy, której głównym bohaterem jest ściana Motivo Painted Flaming. Imponujący efekt wzmocniły odpowiednio dobrane dodatki, przemalowana komoda …

Czytaj więcej