Podziel się z nami swoją metamorfozą!

Masz w swoim mieszkaniu produkty marki Vilo?
Pokaż nam efekty swojej pracy i podziel się z nami
opinią na temat Waszej remontowej przygody.

Czytaj więcej

Marmur i beton we wnętrzu? Z panelami SPC to jeszcze prostsze!

We współczesnych wnętrzach coraz chętniej wykorzystywane są naturalne materiały. W zależności od stylu można nimi podkreślić surowy charakter pomieszczenia lub sprawić, by wyglądały bardziej elegancko.  Jednak wspomniane materiały są stosunkowo drogie. Tym razem podpowiadamy, czy warto je wybrać przy wykańczaniu domu i czy jest dla nich jakaś alternatywa.

Czytaj więcej

Listwy przypodłogowe – praktyczne i estetyczne wykończenie wnętrza

Szczegół ma znaczenie. W przypadku wykańczania wnętrz, często jest on niezauważalny w trakcie codziennej eksploatacji pomieszczeń. Jednak bez niego mieszkanie prezentowałoby się ubogo i jakby było niedokończone. Mowa oczywiście o listwie przypodłogowej.

Czytaj więcej

Jedna podłoga w całym mieszkaniu? Tak, to możliwe!

Czynnikiem, który wpływa na wybór podłogi jest jej funkcjonalność. Dlatego wiele osób w trakcie remontu decyduje się na wybór różnych materiałów do poszczególnych pomieszczeń. A może skusi cię wizja wyboru jednego materiału na podłogę w całym mieszkaniu? Czy to możliwe?! Oczywiście, że tak! 

Czytaj więcej

Szybka zmiana aranżacji wnętrza? Zacznij od okna!

Czy czasem masz ochotę szybko coś zmienić w wyglądzie swojego mieszkania? Ale za chwilę przychodzi refleksja, przecież to pochłonie wiele czasu i pieniędzy. Nic bardziej mylnego. Czasem wystarczy niewielki detal, aby odmienić wygląd danego pomieszczenia. Szczególnie ciekawym pomysłem może okazać się zmiana aranżacji okiennej.

Czytaj więcej

Jaka podłoga do kuchni i łazienki?

Podłoga w łazience i kuchni automatycznie kojarzy nam się w płytkami ceramicznymi. Aby urozmaicić tę przestrzeń w domu i podążać za trendami wnętrzarskimi, poszukujemy innych rozwiązań. Co powiesz na panele podłogowe w tych pomieszczeniach?

Czytaj więcej

Dylatacja – co to takiego? Kiedy się ją stosuje?

W czasie remontu związanego z wymianą podłogi być może słyszałeś hasło „dylatacja”, ale niewiele ci to mówi? A może ktoś mówił o pracującej podłodze? I zastanawiasz się, jak to możliwe, by podłoga pracowała? Sprawdź, w jakim celu i gdzie stosuje się dylatację, a także jak ją zamaskować.

Czytaj więcej

Panele tapicerowane w pokoju dziecka

Postaw na efektowną dekorację ściany! Coraz więcej uwagi przykłada się do urządzania pokoju dziecięcego. Liczy się na równi funkcjonalność, bezpieczeństwo i wygląd tego pomieszczenia.  Oprócz wyboru mebli czy dodatków do pokoju twojej pociechy, zwróć uwagę na sposób wykończenia ścian. 

Czytaj więcej

Pomysł na miękką ścianę za łóżkiem

Lubisz czytać wieczorem w łóżku? A może spędzasz leniwie poranki z rodziną jedząc śniadanie w łóżku? Wygodę przy tym zapewnia odpowiednie oparcie, zagłówek łóżka lub …  miękka ściana! Sprawdź, jak dzięki panelom tapicerowanym Vilo szybko odmienisz swoją ścianę i wnętrze.

Czytaj więcej

Jak urządzić pokój dla chłopca?

Urządzanie pokoju dla chłopca to nie lada wyzwanie. Zainteresowania i rzeczy, które się podobają dziecku często z wiekiem się zmieniają. Jak zatem zaplanować wnętrze, żeby służyło dziecku przez lata? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak urządzić pokój dla chłopca.

Czytaj więcej