Marble Skin
Panele ścienne SPC

30x60 I 60x120 cm

Marmurowe dekory chętnie wykorzystywane są podczas wykańczania wnętrz. Do niedawna marmur był kojarzony tylko i wyłącznie z rezydencjami urządzonymi w stylu glamour lub klasycznym. Warto jednak zauważyć, że wzory te są z nami od dawna ale wciąż plasują się na czele wszystkich dekorów – przypadek albo ponadczasowa piękność. Dobierane na zasadzie kontrastu lub podobieństwa do pozostałych elementów wnętrza. Marble Skin to dekor, który przywodzi na myśl fragmenty ziemi, gdzie upływ czasu odgrywa znaczącą rolę.

Panele ścienne SPC – wnętrze z nowym charakterem

Panele ścienne SPC – wnętrze z nowym charakterem

Remontując lub urządzając mieszkanie poszukujemy produktów, które będą nie tylko piękne i wyjątkowe, ale również trwałe, wytrzymałe i łatwe w montażu. Coraz częściej chcemy cieszyć się efektem zmian zaraz po zakończonej pracy. Wodoodporne panele ścienne SPC zostały stworzone z myślą o szybkiej metamorfozie każdego wnętrza bez zbędnego bałaganu. Są gwarancją oszczędności czasu i pieniędzy, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej jakości materiałów.

Wybierz inny kolor

Calacatta White Calacatta White

Calacatta White

Czytaj więcej
Calacatta Black Calacatta Black

Calacatta Black

Czytaj więcej

Zobacz katalog paneli ściennych SPC

Panele ścienne SPC to w 100% wodoodporny i bezpieczny dla zdrowia produkt. Idealnie nadaje się do łazienek, kuchni, pozostałych wnętrz mieszkalnych, jak również przestrzeni o charakterze komercyjnym. 

Pobierz
Zobacz katalog paneli ściennych SPC