3 mm
Podkłady pod panele

Produkt dostępny on-line w sklepie Bricoman Grubość: 3 mm Forma: maty Materiał: polistyren ekstrudowany XPS Sprawdź właściwości podkładów:

Kupuj bez wychodzenia z domu!

Podkład pod panele 3 mm dostępny jest w większych marketach budowlanych, takich jak Majster Plus Mrówka lub salonach drzwi i podłóg VOX. Możesz kupić go także on-line. Zajrzyj na stronę sklepu Bricoman.  

Montaż jest naprawdę prosty!

Przed ułożeniem podkładu pod panele, podkład cementowy należy zaizolować folią paroizolacyjną o grubości 0,2 mm.
Podłoże powinno być czyste, suche i równe.
Maty podkładu powinny być układane stroną rowkowaną w dół, z przesunięciem o 50 cm w sąsiadujących rzędach, a odległość pomiędzy krawędziami przylegających mat nie powinna przekraczać 2 mm.
Maty należy stabilizować punktowo papierową taśmą przylepną.
Podkład powinien być układany pod kątem 45° do kierunku układania paneli podłogowych.

 

Podkłady pod panele

Podkłady pod panele

Podkłady Vilo to bardzo dobrej jakości produkty, które idealnie sprawdzają się w warunkach domowych. Niwelują nierówności podłoża, są odpowiednio odporne na obciążenia i wilgoć, zapewniają optymalną izolację akustyczną. Wszystkie rodzaje podkładów Vilo są łatwe w montażu. Jeśli zdecydowałeś się na ogrzewanie podłogowe, wybierz podkład o niskim oporze cieplnym., zaprojektowany specjalnie do tego celu.

Wybierz inny wariant

Zobacz katalog podkładów pod panele

Pobierz katalog podkładów pod panele podłogowe  i wybierz najlepszy dla siebie.  W katalogu znajdziesz podkłady o różnych właściwościach w tym odpowiednie dla ogrzewania podłogowego.

Pobierz
Zobacz katalog podkładów pod panele