Estetyczna i praktyczna. Listwa Izzi zaskakuje bogactwem kolorystyki. Zwróć uwagę na warianty ze srebrzystym zdobieniem. Listwa Izzi mieści dużo kabli, ma odginaną górną część (malowanie ścian bez demontażu listew) i jest niezwykle odporna. Nic dziwnego, że to listwa ciesząca się ogromną popularnością.
 
Listwy Izzi  dostępne są w większości marketów budowlanych takich jak Majster Plus i Mrówka lub salonach drzwi i podłóg VOX. Możesz je również kupić bez wychodzenia z domu. Zajrzyj na stronę Leroy Merlin, Obi, Bricoman, Bricomarche
Lubisz minimalizm? Listwa Esquero Duo będzie idealnym dopełnieniem Twojej przestrzeni. Docenisz nie tylko modną, oszczędną formę, ale również doskonałą jakość wykonania.
 
Listwy Esquero Duo dostępne są w większości marketów budowlanych takich jak Majster Plus i Mrówka lub w salonach drzwi i podłóg VOX. Możesz je również kupić bez wychodzenia z domu. Zajrzyj na stronę ObiBricoman, Merkury Market.
Prosty kształt, odpowiednia wysokość, bogata gama kolorów dostosowana do podłogowych trendów. Do tego dużo miejsca na kable. Krótko: nowoczesna, elegancka listwa dla każdego.
 
Listwy Esquero dostępne są w większości marketów budowlanych takich jak Majster Plus, MrówkaBelpol lub salonach drzwi i podłóg VOX. Możesz je również kupić bez wychodzenia z domu. Zajrzyj na stronę Leroy Merlin, ObiBricoman, Merkury Market.
Listwy przypodłogowe Esquero

Zobacz katalog listew przypodłogowych

Pobierz katalog i dowiedz się więcej o listwach przypodłogowych Vilo

Pobierz
Zobacz katalog listew przypodłogowych