Poznaj kolekcje ściany dekoracyjnej Motivo. Kolekcja Classic.

Kolekcja Classic. Dla tych, którzy we wnętrzu szukają komfortu i spokoju.

Poznaj kolekcje ściany dekoracyjnej Motivo. Dla jeszcze lepszego dopasowania wzorów do Waszych potrzeb podzieliliśmy naszą szeroką ofertę na 3 kolekcje – Modern, Classic, Fun. Każda z nich to inne inspiracje i jednocześnie wiele możliwości aranżacyjnych. Sprawdź, która kolekcja jest dla Ciebie najbardziej atrakcyjna. Poniżej przedstawiamy Wam kolejną kolekcję – Classic.

Jeżeli cenisz wygodną elegancję i ponadczasowe wzornictwo, oto kolekcja stworzona dla Ciebie. Klasyczna paleta kolorów i faktur pozwoli Ci zaaranżować wnętrze nie tylko stylowe, ale i harmonijne. Dzięki ciepłym barwom i odniesieniom do natury zbudujesz w nim przytulny nastrój.

Klasyka ma różne oblicza

Zastanów się, jaką odmianę klasyki lubisz najbardziej, a potem wybierz odpowiedni motyw i kolor. Jeżeli postawisz na drewno, zwróć uwagę, że w zależności od jego rodzaju i barwy, Twoje wnętrze zyska inny klimat. Naturalny brąz je ociepli, a odcienie szarości przyjemnie je odświeżą.

Postaw na sprawdzone wzory

Aby nadać pomieszczeniom ponadczasowości, zdecyduj się na sprawdzone wzory. Jednym z nich jest krata. W kolekcji Classic znajdziesz ten wzór w dwóch kolorach. Odpowiednio dobrany odcień ociepli, a jednocześnie uspokoi charakter Twojego klasycznego wnętrza.