Concrete Light
Panele ścienne SPC

30x60 I 60x120 cm

Odcienie betonu zazwyczaj zestawiamy z wnętrzami chłodnymi i industrialnymi. Czy wnętrzarski beton może posiadać swoje cieplejsze oblicze? Beton we wnętrzach tworzy niepowtarzalny klimat. Szarość materiału to świetne tło dla dodatków i mebli w odważnych kolorach. W połączeniu z drewnianymi akcentami, zyskasz całkiem nowoczesne wnętrze, w którym łatwo będzie odpocząć po całym dniu pracy.

Panele ścienne SPC – wnętrze z nowym charakterem

Panele ścienne SPC – wnętrze z nowym charakterem

Remontując lub urządzając mieszkanie poszukujemy produktów, które będą nie tylko piękne i wyjątkowe, ale również trwałe, wytrzymałe i łatwe w montażu. Coraz częściej chcemy cieszyć się efektem zmian zaraz po zakończonej pracy. Wodoodporne panele ścienne SPC zostały stworzone z myślą o szybkiej metamorfozie każdego wnętrza bez zbędnego bałaganu. Są gwarancją oszczędności czasu i pieniędzy, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej jakości materiałów.

Wybierz inny kolor

Calacatta White Calacatta White

Calacatta White

Czytaj więcej
Calacatta Snow Calacatta Snow

Calacatta Snow

Czytaj więcej
Calacatta Black Calacatta Black

Calacatta Black

Czytaj więcej

Zobacz katalog paneli ściennych SPC

Panele ścienne SPC to w 100% wodoodporny i bezpieczny dla zdrowia produkt. Idealnie nadaje się do łazienek, kuchni, pozostałych wnętrz mieszkalnych, jak również przestrzeni o charakterze komercyjnym. 

Pobierz
Zobacz katalog paneli ściennych SPC