Rusty
Panele ścienne SPC

30×60 I 60×120 cm

Dekor przedstawiający wzór rdzy to jeden z najnowszych trendów w wystroju wnętrz. Dobierając odpowiednio meble, z powodzeniem możemy nadać przestrzeni nowoczesny, industrialny charakter. Dekor Rusty wygląda imponująco i w zdecydowanych sposób wyróżnia się na tle jednokolorowych, klasycznych ścian. Rusty to idealny wybór dla osób, które cenią sobie oryginalność.

Panele ścienne SPC – wnętrze z nowym charakterem

Panele ścienne SPC – wnętrze z nowym charakterem

Remontując lub urządzając mieszkanie poszukujemy produktów, które będą nie tylko piękne i wyjątkowe, ale również trwałe, wytrzymałe i łatwe w montażu. Coraz częściej chcemy cieszyć się efektem zmian zaraz po zakończonej pracy. Wodoodporne panele ścienne SPC zostały stworzone z myślą o szybkiej metamorfozie każdego wnętrza bez zbędnego bałaganu. Są gwarancją oszczędności czasu i pieniędzy, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej jakości materiałów.

Wybierz inny kolor

Concrete Dust Concrete Dust

Concrete Dust

Czytaj więcej
Calacatta Black Calacatta Black

Calacatta Black

Czytaj więcej
Marble Skin Marble Skin

Marble Skin

Czytaj więcej

Zobacz katalog paneli ściennych SPC

Panele ścienne SPC to w 100% wodoodporny i bezpieczny dla zdrowia produkt. Idealnie nadaje się do łazienek, kuchni, pozostałych wnętrz mieszkalnych, jak również przestrzeni o charakterze komercyjnym. 

Pobierz
Zobacz katalog paneli ściennych SPC